Новини

Аномальні дощі змусили київську землю йти з-під ніг. Майже на всіх зсувонебезпечних ділянках столиці зафіксували нові рухи грунту. За останній тиждень п'ятиповерхівка біля озера Глінка стала на метр ближче до прірви. Зовсім впритул - трубопроводи більше метра діаметром, а магістральні комунікації від обриву відокремлюють всього шість метрів. Місцеві жителі панікують: Києву загрожує екологічна катастрофа.

У Києві готують цікаву програму на День Незалежності. Масштабніше всього День Незалежності обіцяють відсвяткувати у столиці. На Майдані Незалежності монтують сцену висотою з п'ятиповерховий будинок , подекуди зірвали стару плитку, щоб підремонтувати покриття, на столичному Печерську голосіївські озеленювачі вже закінчують «вирощувати» одну з родзинок урочистості, а з «Мистецького арсеналу» «готуються до вильоту» два десятки гігантських птахів, точніше, скульптур, які представили різні області України.

Один з київських скверів стане тематичним культурно-розважальним парком для дітей за мотивами казок російського поета Олександра Пушкіна, розповіли в КМДА.

З 3 серпня по 26 вересня на зовнішній майданчику галереї "Лавра" в Києві проходитиме фестиваль і інтерактивна реконструкція, до якої зможуть долучитися всі небайдужі.

На підготовку до 1025-річчя хрещення Русі зі столичного бюджету виділять близько 30 млн гривень. Про це у вівторок заявив журналістам голова столичної міськдержадміністрації Олександр Попов .